X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

welcome to ROZEGARE NAMARD به دنیای نامردو بیرحم خوش آمدید

سؤالات پی در پی زن از شوهر کار دستش داد

سؤالات پی در پی زن از شوهر کار دستش داد

زنی در دادگاه خانواده گفت: همه دعواهای من و شوهرم از سؤال کردن‌های من راجع به اینکه “کجا بودی” و “چه کار می‌کردی” شروع می‌شود ولی من امروز طلاق می‌خواهم و دیگر تحمل رفتارهای شوهرم را ندارم.زنی با مراجعه به دادگاه خانواده شهید محلاتی دادخواست جدایی خود را به قاضی شعبه ۲۴۰ این مجتمع قضایی خانواده ارائه کرد.

* شوهرم دست بزن دارد

زن در حضور قاضی این پرونده با بیان اینکه شوهرم دست بزن دارد، ‌گفت: زمانی که او با من دعوا کرده و مرا مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد، نمی‌گذارد از خانه بیرون بروم و مرا در خانه نگه می‌دارد.

وی ادامه داد: وقتی بین ما دعوا می‌شود شوهرم تمام درب‌های خانه را قفل کرده و تلفن‌ها را نیز جمع می‌کند و من مجبورم تنها سکوت کنم تا دیگر او به من فحاشی نکند.

* روزی که دعوا نمی‌کنیم شوهرم بهترین مرد است

زن بار دیگر در برابر قاضی این شعبه با اشاره به اینکه روزی که شوهرم با من دعوا نمی‌کند بهترین مرد در زندگی می‌شود، اظهار داشت: شوهرم می‌گوید که من روی هر چیزی زیادی حساس هستم و از او سؤال می‌کنم، به همین دلیل او مدعی است که در این زمان اعصابش به هم می‌ریزد و مجبور به دعوا با من می‌شود ولی من حرف‌هایش را قبول ندارم.

وی ادامه داد: می‌خواهم از شوهرم جدا شوم، به دلیل اینکه دیگر تحمل رفتارهای دوگانه او را ندارم.

* دو سال از زندگی‌مان می‌گذرد

زن در ادامه بیان کرد: حدود ۲ سال از زندگی مشترک‌مان می‌گذرد و شوهرم، خودش را در این دو سال نشان داده است و آنقدر بدی‌هایش نسبت به خوبی‌هایش بیشتر بوده که من مجبورم دادخواست جدایی بدهم.

وی عنوان کرد: شوهرم معتقد است که هر کاری که می‌خواهد باید انجام دهد و من باید فقط مانند یک مجسمه باشم و چیزی نگویم.

* همه دعواهایمان به خاطر سؤال کردن‌های من است

زن در ادامه با بیان اینکه تمام دعواهای ما از جایی شروع می‌شود که من سؤالی می‌پرسم، گفت: شوهرم مدعی است که در زمان مجردی هیچ کس از او راجع به کارش سؤالی نکرده است بنابراین در حال حاضر نیز باید زندگیش به این شکل باشد.

وی ادامه داد: از رفتارهای شوهرم به ستوه آمده‌ام و تنها به فکر جدایی هستم و نمی‌توانم با او کنار بیایم چون من نمی‌توانم از شوهرم پیگیر نباشم که چه کارهایی انجام می‌دهد.

قاضی این شعبه بعد از چند دقیقه سکوت، برای رسیدگی به پرونده در جلسه آینده حضور مرد را خواهان شد و از زن خواست تا جلسه بعد مدارا کند و جلسه را خاتمه داد.

تاریخ ارسال: جمعه 4 آذر‌ماه سال 1390 ساعت 11:46 | نویسنده: روزگار نامرد | چاپ مطلب 0 نظر
دستگاه تصفیه آب خانگی با قابلیت تصفیه 1000 لیتر آب دستگاه تصفیه آب خانگی با قابلیت تصفیه 1000 لیتر آب دستگاه تصفیه آب خانگی با قابلیت تصفیه 1000 لیتر آب دستگاه تصفیه آب خانگی با قابلیت تصفیه 1000 لیتر آب دماسنج عشق شوز آندر Shoes Under (شوز اندر جا کفشی 12 تایی ) شوز آندر Shoes Under (شوز اندر جا کفشی 12 تایی ) شوز آندر Shoes Under (شوز اندر جا کفشی 12 تایی ) شوز آندر Shoes Under (شوز اندر جا کفشی 12 تایی ) دستبند مغناطیسی پاور بالانس دستبند مغناطیسی پاور بالانس دستبند مغناطیسی پاور بالانس ست مروارید عشق کامل ست مروارید عشق کامل ماساژور یو اس بی دسته دار 3 سر طرح شاندر من Usb Massagor ماساژور یو اس بی دسته دار 3 سر طرح شاندر من Usb Massagor ماساژور یو اس بی دسته دار 3 سر طرح شاندر من Usb Massagor خرید اینترنتی لیزر پوینتر با نور سبز رنگ با برد 7 کیلومتر خرید اینترنتی لیزر پوینتر با نور سبز رنگ با برد 7 کیلومتر خرید اینترنتی لیزر پوینتر با نور سبز رنگ با برد 7 کیلومتر بیگودی مجیک MAGIC LEVERAG بیگودی مجیک MAGIC LEVERAG بیگودی مجیک MAGIC LEVERAG دستگیره نگهدارنده کیسه خرید دستگیره نگهدارنده کیسه خرید دستگیره نگهدارنده کیسه خرید ترک سیگار (الکترو اسموک) ترک سیگار (الکترو اسموک) خرید گیرنده دیجیتال تلویزیون بر روی انواع کامپیوتر و لپ تاپ DVB-Tخرید گیرنده دیجیتال تلویزیون بر روی انواع کامپیوتر و لپ تاپ DVB-T

ابزار وبلاگ