X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

welcome to ROZEGARE NAMARD به دنیای نامردو بیرحم خوش آمدید

صدای خردشدن استخوان های نظام سلطه می آید

صدای خردشدن استخوان های نظام سلطه می آید

     آنچه در منطقه در حال وقوع است بی شک به کوزه ای می ماند که با پرشدن آن صدایش تغییر یافته و این تغییر روزبه روز بیشتر نمود دارد.

     عزیزان ، امروز می خواهیم میوه ای را بچینیم که نتیجه 32 سال استقامتمان و 400 هزار خونی است که در راه خدا داده ایم.

     چند سال باید بگذرد تا چنین فرصتی دست ما بیاید که اینچنین مردم مسلمان علیه حکام جورشان بشورند؛ عزیزان اتفاقات منطقه بی شک به سود اسلام رقم خواهد خورد ؛ هرچند شیاطینی در برخی کشورهای عربی در پی این هستند به قول "حسنین الهیکل مصری" با نژادی (عربی) کردن انقلاب های منطقه ایران را به جای اسرائیل و شیعه را به جای یهود جا بزنند.

     و این یعنی آخرین حربه یهود و قمار بر سر موجودیتش .

     دوستانی که زبان عربی می دانند این یک وظیفه شرعی است که با رفتن در سایت های انقلابیون عربی تا می توانند شعارهای وحدت بخش پخش کنند و به ایشان بفهمانند ایران همیشه مدافع مردم آنهاست. و شیعه و سنی در کنار هم تا آخرین قطره خون خواهند ماند ؛ به ایشان باید هشدار داد تا بار دیگر همچون جنگ عراق و ایران زمین بازی توسط صهیونیست ها تعریف نشود و مسلمان توسط مسلمان کشته نشود.

     این بیش فعالی صهیونیست ها (اجلاس بیلدربرگ در سوییس) نشان از سردرگمی آنها دارد و بعید نیست همچون فردی که در حال غرق شدن است به هرکاری مبادرت ورزند.

     اتفاقی که دوبار تاکنون رویداد ، شگفتی بود که بی شک بازی دو سر باخت برای اسرائیل است و آن یورش مردمی از هر سو به مرزهای فلسطین عزیز است.

     برادران و خواهرانم تا می توانید از الان برای روز قدس کار کنید ؛ روز قدس امسال باید بی نظیر باشد باید شور روز قدس تمام جهان اسلام را بگیرد . از الان در تالارهای گفتمان عربی و اسلامی وارد شوید و شعار های وحدت بخش بدهید و هرچقدر هم ناسزا شنیدید شکیبایی به خرج دهید و هشدار دهید تا مبادا انقلاب هایشان را صهیونیست ها مصادره نکنند و خط قرمز تشخیص انحراف انقلاب هایشان قطعا دشمنی با اسرائیل و قطع هرگونه رابطه با این غده سرطانی است .

     فرموش نکنید هر آنکه زبان انگلیسی و عربی می داند باید در این جهاد شرکت کند. و عزیزانی که آدرس این سایت ها را دارند در بخش نظرات به دیگر دستانشان معرفی کنند.

""" به امید ظهور مولی و سرورمان حضرت حجت (عج) که صد البته نزدیک است. """

تاریخ ارسال: یکشنبه 6 آذر‌ماه سال 1390 ساعت 13:29 | نویسنده: روزگار نامرد | چاپ مطلب 0 نظر
دستگاه تصفیه آب خانگی با قابلیت تصفیه 1000 لیتر آب دستگاه تصفیه آب خانگی با قابلیت تصفیه 1000 لیتر آب دستگاه تصفیه آب خانگی با قابلیت تصفیه 1000 لیتر آب دستگاه تصفیه آب خانگی با قابلیت تصفیه 1000 لیتر آب دماسنج عشق شوز آندر Shoes Under (شوز اندر جا کفشی 12 تایی ) شوز آندر Shoes Under (شوز اندر جا کفشی 12 تایی ) شوز آندر Shoes Under (شوز اندر جا کفشی 12 تایی ) شوز آندر Shoes Under (شوز اندر جا کفشی 12 تایی ) دستبند مغناطیسی پاور بالانس دستبند مغناطیسی پاور بالانس دستبند مغناطیسی پاور بالانس ست مروارید عشق کامل ست مروارید عشق کامل ماساژور یو اس بی دسته دار 3 سر طرح شاندر من Usb Massagor ماساژور یو اس بی دسته دار 3 سر طرح شاندر من Usb Massagor ماساژور یو اس بی دسته دار 3 سر طرح شاندر من Usb Massagor خرید اینترنتی لیزر پوینتر با نور سبز رنگ با برد 7 کیلومتر خرید اینترنتی لیزر پوینتر با نور سبز رنگ با برد 7 کیلومتر خرید اینترنتی لیزر پوینتر با نور سبز رنگ با برد 7 کیلومتر بیگودی مجیک MAGIC LEVERAG بیگودی مجیک MAGIC LEVERAG بیگودی مجیک MAGIC LEVERAG دستگیره نگهدارنده کیسه خرید دستگیره نگهدارنده کیسه خرید دستگیره نگهدارنده کیسه خرید ترک سیگار (الکترو اسموک) ترک سیگار (الکترو اسموک) خرید گیرنده دیجیتال تلویزیون بر روی انواع کامپیوتر و لپ تاپ DVB-Tخرید گیرنده دیجیتال تلویزیون بر روی انواع کامپیوتر و لپ تاپ DVB-T

ابزار وبلاگ