X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

welcome to ROZEGARE NAMARD به دنیای نامردو بیرحم خوش آمدید

رها خواهم شد...

صهیون ستیزی

رها خواهم شد...

بسم الله الرحمن الرحیم

     مشغله بسیار زیاد حقیر موجب می شود تا همیشه شرمسار الطاف دوستان باشم، و نتوانم آنطور که باید پاسخ گوی شما عزیزان باشم.

     ان شاءالله با راه اندازی سایت ، به تمام این نقیصه ها پایان خواهیم داد. و همانطور که عرض نمودم فعلا تمام فرمایشات خود را به ایمیل masafnews@gmail.com ارسال فرمایید.

     برادران و خواهران عزیزم فرصت طلایی ماه رمضان را از دست ندهیم .

     ماهی که در آن بنا بر تاکید روایات ، دست شیاطین بسته است و انسان فرصت این را دارد تا نگاهی هرچند مجمل بر گذشته خویش انداخته و با پناه بردن به درگاه حق تعالی در شب های قدر ، آینده ای نیکو برای خویش ترسیم نماید.

     همه ما در گیر عادات غلط و گناهانی هستیم که از سر تکرار برایمان عادی شده است ، چه فرصتی از ین بهتر که یک ماه دست از گناهی برداشته و هرچه بیشتر خود را به کاروان حضرت ولی عصر نزدیک تر و خود را همراهتر نماییم.

     سید شهیدان اهل قلم مرتضی آوینی چه زیبا فرمود:

     "شیطان حکومت خویش را بر ضعف ها ، ترس ها و عادات ما بنا کرده است و اگر تو نترسی و از عادات مذموم خویش دست برداری و ضعف خویش را با کمال خلیفه اللهی  جبران کنی دیگر شیاطین را بر تو تسلطی نیست."

     بیاید با هم عهد کنیم از آغاز این ماه ، هر سی روز یکی از زنجیرهای گناه را از پایمان بگشاییم. و هر ماه سبک بار تر و سبک بال تر از گذشته پرواز را امتحان کنیم.

     سبک شمردن نماز/حسادت/غرور/تهمت/غیبت/خودخواهی/خیانت/دروغ/امر به منکر/ نهی از معروف و ... همه و همه پرده هایی است که بر دل افکنده ایم و در حجاب این سد و نبود اکسیژن ، در بوی متعفن گناهانمان دست و پا می زنیم.

     بی شک ماه رمضان بهترین نقطه آغاز است. شروعی برای انس با خدا و نماز و خواندن دعای عهد و تجدید میثاق با ولی خدا ،

     هم اکنون نیازمند دعای سبزتان هستیم...

     وعده ما هر نفسی که در این ماه مبارک آوای سبحان الله می دهد و دعایی که برای همه انسان ها می کنیم تا بفهمند که بی ولی خدا یتیمند و ای کاش از سر گرسنگی و تشنگی همچون  قوم موسی که متوجه از دست رفتن نعمت بزرگ الهی گشت بخواهیم از خدا تا ما را از این فقر و گرسنگی ایمان ، به برکت حضور و ظهور ولی بر حقش برهاند.

به امید ظهور حضرت ولی عصر(عجل الله تعالی فرجه الشریف) که صد البته نزدیک است.

تاریخ ارسال: یکشنبه 6 آذر‌ماه سال 1390 ساعت 13:34 | نویسنده: روزگار نامرد | چاپ مطلب 0 نظر
دستگاه تصفیه آب خانگی با قابلیت تصفیه 1000 لیتر آب دستگاه تصفیه آب خانگی با قابلیت تصفیه 1000 لیتر آب دستگاه تصفیه آب خانگی با قابلیت تصفیه 1000 لیتر آب دستگاه تصفیه آب خانگی با قابلیت تصفیه 1000 لیتر آب دماسنج عشق شوز آندر Shoes Under (شوز اندر جا کفشی 12 تایی ) شوز آندر Shoes Under (شوز اندر جا کفشی 12 تایی ) شوز آندر Shoes Under (شوز اندر جا کفشی 12 تایی ) شوز آندر Shoes Under (شوز اندر جا کفشی 12 تایی ) دستبند مغناطیسی پاور بالانس دستبند مغناطیسی پاور بالانس دستبند مغناطیسی پاور بالانس ست مروارید عشق کامل ست مروارید عشق کامل ماساژور یو اس بی دسته دار 3 سر طرح شاندر من Usb Massagor ماساژور یو اس بی دسته دار 3 سر طرح شاندر من Usb Massagor ماساژور یو اس بی دسته دار 3 سر طرح شاندر من Usb Massagor خرید اینترنتی لیزر پوینتر با نور سبز رنگ با برد 7 کیلومتر خرید اینترنتی لیزر پوینتر با نور سبز رنگ با برد 7 کیلومتر خرید اینترنتی لیزر پوینتر با نور سبز رنگ با برد 7 کیلومتر بیگودی مجیک MAGIC LEVERAG بیگودی مجیک MAGIC LEVERAG بیگودی مجیک MAGIC LEVERAG دستگیره نگهدارنده کیسه خرید دستگیره نگهدارنده کیسه خرید دستگیره نگهدارنده کیسه خرید ترک سیگار (الکترو اسموک) ترک سیگار (الکترو اسموک) خرید گیرنده دیجیتال تلویزیون بر روی انواع کامپیوتر و لپ تاپ DVB-Tخرید گیرنده دیجیتال تلویزیون بر روی انواع کامپیوتر و لپ تاپ DVB-T

ابزار وبلاگ