X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

welcome to ROZEGARE NAMARD به دنیای نامردو بیرحم خوش آمدید

هوشیار باشید

هوشیار باشید

بسم الله الرحمن الرحیم

در پی اتفاقات  و تحولات اخیر خاورمیانه آنچنان که پیش تر نیز در جریان تحلیل فیلم 2012 (یک سال و نیم پیش) و پیش تر در باره ملک عبد الله در دانشگاه علم و صنعت  (سه سال پیش)هشدار داده بودم.

حقیر نا آرامی های خاورمیانه را در راستای پروژه 2012 تحلیل می نمایم و همانطور که در سخنرانی در شهرک شهید محلاتی و قبل تر از آن در دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) اعلام نمودم جریان صهیونیزم درآمادگی کامل برای معرفی مهدی و مسیح موعود به سر می برد .البته مراد این است که نباید بگذاریم این بیداری اسلامی در راستای پروژه ۲۰۱۲ مورد سو استفاده قرار گیرد چراکه دشمن تمام سعی خود را خواهد کرد تا این انقلابها را مصادره به مطلوب کند و با دادن چند امتیاز کوچک افراد خود را بر سر کار بیاورد ما نتیجه ۳۲ سال استقامتمان در مقابله با جبهه شیطان  و خون هزاران شهید را امروز خواهیم گرفت.

از آنجا که قرار بود در سال 2007 آخر الزمان ایشان محقق گردد اسامه بن لادن به عنوان امام زمان معرفی شده بود لیکن در سال 2006 یعنی یک سال قبل از آخر الزمان خیالی شان،  ماشین جنگ صهیونیزم برای سلطه علنی بر جهان و فتح آخرین سنگر یعنی ایران  نا کام ماند  و غول بی شاخ و دم یهود موسوم به چهارمین ارتش قدرتمند جهان در مقابل 2000 نیروی رزمنده حزب الله شکست مفتضحانه ای خورد تا بار دیگر شعار "لا حول و لا قوه الا بالله العای العظیم" برجهان طنین انداز شود. و خیال واهی تسخیر ایران همچنان دست نیافتنی و رویائی باقی بماند.


لیکن دستگاه رسانه ای غرب بلا فاصله پروژه 2012 را علم نمود و این بار پیش بینی  می گردد که امام زمان (دست ساز) جدید نیز دوباره مفتضح گردد و این بار چه گزینه ای بهتر از ملک عبد الله دوم پادشاه اردن؟

اگر خاطرتان باشد در بخشی از احادیث مجعول و دست ساز وهابی ها در باره ملک عبد الله آمده بود:

و یقوم الهاشمیین المغاربة باستکمال فتح بلاد تونس و الجزائر و لیبیا و مصر حتى یصلوا فلسطین

ترجمه: و هاشمی ها (مراد ملک عبد الله اردنی/اردن هاشمی) برای تکمیل فتح کشورهای مغرب، تونس ،الجزایر، لیبی و مصر قیام خواهند کرد تا اینکه به فلسطین برسند.(عنایت داشته باشید از عبارت "تکمیل کردن فتح - باستکمال فتح – " استفاده نموده اند و مراد این است که در ابتدا سعی برای تغییر در این کشورها صورت خواهد گرفت که به سرانجام نمی رسد و ملک عبد الله کار را یکسره خواهد کردو این دقیقا همین اتفاقی است که در عموم این کشور ها در حال وقوع است و این جاعل  حدیث سه سال پیش آن را لو داده است به این معنی که آنها خوب می دانستند با وجود حکومت های دیکتاتوری و نبود هیچ گونه آزادی و از سوی دیگر نوکری برای اسرائیل این انقلاب ها لاجرم به وقوع خواهد پیوست)

به مطلب زیر که در سال 2009 توسط وهابی ها  در باره امام زمان بودن ملک عبد الله درج شده رجوع فرمایید :

http://www.egyptianoasis.net/forums/showthread.php?t=29562

عزیزان معتقدم دست غرب در آشوبهای خاورمیانه مشهود است (شما دخالت ناتو در لیبی را چطور توجیه می کنید و یا برهم ریختن سوریه توسط نهاد های جاسوسی امریکاُ . عربستان ُاردن و اسرائیل) لیکن ایشان به هیچ وجه فکر این را نمی کردند که این نا آرامی ها تا این حد فراگیر گردد و کشورهای عربستان ، اردن، یمن و بحرین هم دستخوش تحولات گشته و اوضاع از کنترلشان خارج شود و یا اینکه نتوانند در الجزایر و مغرب آشوب بیافرینند هرچند در ابتدا کارهایی را نیز صورت دادند . ایشان به خواب شبشان هم نمی دیدند که اوضاع تا این حد به هم بریزد ُ به گونه ای که دیگر قابل کنترل نیست اکنون قاطعانه می توان گفت اراده الهی بر این قرار گرفته که ما با چشمان خودمان فرو پاشی امپراطوری صهیونیزم را ببینیم .

آنچنان که دیدید در این میان یاران صهیونیستها و فراماسونر ها در منطقه یعنی وهابیون از 4 سال پیش با بررسی روایات دست ساز ملک عبد الله را به عنوان مهدی موعود معرفی نمودند

کما اینکه در پروژه مزخرف و جک مانند  موسوم به 9944 نیز پرده از نیات شوم خود برداشتند(در این پروژه چندین وبلاگ و وبسایت برای ملک عبد الله اردنی به عنوان امام زمان و به زبانهای مختلف بیعت می گیرند).

برای نمونه به لینک زیر مراجعه فرمایید:

http://yummy9944.blogfa.com/

آگاه باشید که که احتمال می رود در این اثنا حملات اسرائیل به غزه و حتی لبنان و مسجد الاقصی جدی تر گشته و این رژیم سفاک از گل آلود بودن آب (سرگرم بودن مسلمانان به کشورهای خود) سو استفاده نموده و ماجرای حزب الله و حماس را یکسره کند ، حقیر  سوزاندن قرآن توسط کشیش امریکایی را در روز گذشته  درهمین راستا تحلیل می کنم که جریان صلیب و صهیون در نظر داشت باز خورد و واکنش ما مسلمانان را بسنجد که البته نسبت به اهانت به کلام الله مجید در 11 سپتامبر سال گذشته بسیار بسیار ضعیفتر بود و این یعنی چراغ سبزی به یهود برای تخریب بیت المقدس!(اتفاقی که قرار بود در جریان بازی های جام جهانی و دقیقا زمانی که حواس ها گرم فوتبال بود رخ دهد  لیکن ماجرای کشتی های آزادی -که از الطاف خفیه الهی بود- و فضای رسانه ای را علیه اسرائیل سنگین نمود مانع شد).

بعید نیست در این میان ملک عبد الله بر علیه اسرائیل وارد جنگ و نزاعی سوری گردد. تا نظراعراب (بخوانید مردم عرب و نه حکومت هایشان)را به خود جلب نماید

اینجاست که همچون جنگ عراق علیه ایران که صدام چند فروند موشک اسکات به اسرائیل شلیک کرد تا از توجه اعراب به اسرائیل کاسته و حواس ایشان را جلب  ایران نماید تا خود را سردار قادسیه و خالد ابن ولید نشان دهد ملک عبد الله نیز چنین کرده و اعراب را علیه ایران بشوراند.

اگر ما در دعوای اردن با اسرائیل وارد شویم بازنده ایم و اگر وارد نشویم ام القرایی جهان اسلام را از دست داده ایم و ثمره سالها دفاع از مظلومین جهان را که همچون ستاره ای بر پیشانی این مردم می درخشد را باطل خواهیم نمود!

 این یک طرح استراتژیک دو سر باخت برای ایران و دو سر برد برای اسرائیل است.

از این رو جریان حمله نیروهای عربستانی ،اردنی و اماراتی به شیعیان بحرین و رسانه ای نمودن این کشتار سبعانه، در واقع دامی برای کشاندن ایران به جنگ بود.

در باره قذافی آیا باید یهودی بودن مادر وی را اتفاقی دانست؟

برای دیدن خبر این مطلب کلیک کنید

جدا از اینکه مادر وی یهودی است کشف کتب سحر و جادوی یهود در کاخ ریاست جمهوری  شهر البیضاء، چه معنایی دارد؟

برای مطالعه خبر کلیک کنید

همچنین این لینک

آیا سرسختی و و لجاجت این حیوان کثیف در کشتار مردم لیبی و فراهم آوردن شرایط حضور فیزیکی ناتو و امریکا در این کشور نفت خیز اتفاقی است؟

براستی چه دلیلی برای حضور خمیس قذافی فرزند دیکتاتور لیبی در روزهای آغازین قیام مردم مظلوم لیبی در امریکا وجود دارد؟

برای مطالعه خبر این مطلب کلیک کنید

چرا خبر گزاری تمام صهیونیستی رویترز و امثال آن به انعکاس اخبار لیبی می پردازند؟

شایان ذکر است در این راستا سفر آقای رحیم مشایی به اردن و دیدار با ملک عبد الله ملعون  و دعوت از او برای سفر به ایران دارای دو نتیجه است:

1-      با دعوت از عبد الله ، ونشان دادن روی خوش به وی عملا او خلع سلاح گشته و تئوری ایران هراسی عبد الله ناکام خواهد ماند.

2-      با این کار ، ملک عبد الله که به سازش کاری در مقابل صهیونیستها معروف است نزد مردم عرب وجهه ای برای خود یافته و آقای احمدی نژاد که به نماد مقاومت در برابر اسرائیل بدل گشته افول خواهد نمود.

حقیر ارسال پیام تبریک به مناسبت ۱۲ فروردین از سوی ملک عبد الله اردنی برای رهبر و رییس جمهور کشورمان را در این راستا تحلیل می کنم . چراکه نزدیک شدن به جمهوری اسلامی در وهله نخست به نفع عبد الله است چراکه ایران نماد مقاومت حقیقی در برابر اسرائیل است و چشم جهان اسلام به میهن عزیز مان ایران و ما ایرانیان است. در این صورت است که او با نزدیک کردن خویش به ایران وجهه کثیف خود را پاک جلوه می دهد.

برای خواندن خبر این مطلب کلیک کنید

براستی چرا اخیرا ملک عبد الله که تا دیروز نوکری بی چون و چرای اسرائیلی ها را می نمود در مصاحبه با وال استریت ژورنال اسرائیل را تهدید می کند و نسبت به گسترش نفوذ ایران در منطقه هشدار می دهد.

برای نمونه به لینک زیر رجوع فرمایید

آیا او همان کسی نیست که برای اولین بار مسئله هلال شیعی را طرح نمود(البته پیش از آن در برخی کتب علوم استراتژیک آلمانی به آن اشاره شده بود) و یا اینکه در یک اقدام عجیب با وجود مخالفت جمهوری اسلامی در مراسم تاجگذاری خویش از فرح دیبا دعوت به عمل آورد؟

بگذریم!

شایسته است رییس جمهور ، به صورت علنی و رسانه ای در راستای حمایت از مردم مظلوم اردن ، این دعوت را ملغی اعلام نماید.

همچنین نا گفته نماند پیش بینی می گردد تا سال آینده فردی نیز در ترکیه و یا جمهوری آذربایجان علم مهدویت برافراشته تا آذری های ما را سرگرم خویش نماید،همزمان در ایران هم تجزیه طلبانی در خود آذربایجان،کردستان،خوزستان وبلوچستان پرچم جدایی برافرازند  تا از توان داخلی ما در برابر دشمن سفاک وهابی که تمام قد توسط صهیونیزم تجهیز نظامی شده بکاهد!البته استراتژی تجزیه کشورهای خاورمیانه علی الخصوص ایران سالهاست که با عنوان خاورمیانه جدید یا بزرگ طرح ریزی شده است.

خاورمیانه بزرگ پس از تجزیه کشورها، دقت کنید اردن بزرگتر می شود

 عزیزان و علی الخصوص هموطنان عزیز آذری،کرد،عرب و بلوچ هوشیاری شما می بایست صد چندان باشد. البته اینها در شرایطی است که غرب بتواند خود را از طناب دار خیزش های اسلامی برهاند که ببنده آنرا بعید می دانم.

برادران و خواهرانم به ریسمان الهی چنگ بزنیم و متفرق نشویم چراکه حقیر به ضرس قاطع معتقد و مطمئنم که در پس این تحولات ، اعتلای نام اسلام و ایران عزیز وآغاز دور جدیدی در تاریخ بشریت نهفته است.

در این شرایط وحدت خویش را حفظ کنیم و گوش به فرمان ندای هل من ناصر مولی خویش باشیم و فراموش نکنیم که خدا (العیاذ بالله)دروغ نمی گوید و اگر استقامت بورزیم قطعا پیروزیم مسئله ای که آن را بارها در جریان ۸ سال دفاع جانانه در برابر کل جهان آزمودیم:

إِنَّ الَّذینَ قالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقامُوا فَلا خَوْفٌ عَلَیْهِمْ وَ لا هُمْ یَحْزَنُونَ (۱)

ترجمه: به راستى آنان که گفتند پروردگار ما اللَّه است و در پاى این گفته خود استقامت ورزیدند نه ترسى دارند و نه اندوهگین مى‏شوند.

یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا إِنْ تَنْصُرُوا اللَّهَ یَنْصُرْکُمْ وَ یُثَبِّتْ أَقْدامَکُمْ (۲)

اى کسانى که ایمان آورده‏اید اگر دین خدا را یارى کنید خداوند شما را یارى کرده، قدمهایتان را ثابت مى‏کند .

در پایان دوباره تاکید می کنم که اوضاع کنونی منطقه کاملا از دست صهیونیستها خارج شده و بیداری اسلامی در حال غلیان و جوشش است و ان شا الله فلسطین آزاد خواهد شده، به ملت فلسطین باز خواهد گشت، در آنجا دولت فلسطینی تشکیل خواهد شد. شکی نیست که بر اساس حقایقی که خداوند متعال تقدیر کرده است، خاورمیانه ی جدید تشکیل خواهد شد، این خاورمیانه، خاورمیانه ی اسلام خواهد بود.

آنچه خواندید تحلیل حقیر است و بنده جایز الخطا هستم ولی بی شک دانستن ضرری نمی رساند.

به امید ظهور مولی و سرورمان حضرت بقیه الله  الاعظم که صد البته نزدیک است.

علی اکبر رائفی پور

پینوشت:

۱ - احقاف ۱۳

۲ - محمد (ص)
تاریخ ارسال: یکشنبه 6 آذر‌ماه سال 1390 ساعت 13:49 | نویسنده: روزگار نامرد | چاپ مطلب 0 نظر
دستگاه تصفیه آب خانگی با قابلیت تصفیه 1000 لیتر آب دستگاه تصفیه آب خانگی با قابلیت تصفیه 1000 لیتر آب دستگاه تصفیه آب خانگی با قابلیت تصفیه 1000 لیتر آب دستگاه تصفیه آب خانگی با قابلیت تصفیه 1000 لیتر آب دماسنج عشق شوز آندر Shoes Under (شوز اندر جا کفشی 12 تایی ) شوز آندر Shoes Under (شوز اندر جا کفشی 12 تایی ) شوز آندر Shoes Under (شوز اندر جا کفشی 12 تایی ) شوز آندر Shoes Under (شوز اندر جا کفشی 12 تایی ) دستبند مغناطیسی پاور بالانس دستبند مغناطیسی پاور بالانس دستبند مغناطیسی پاور بالانس ست مروارید عشق کامل ست مروارید عشق کامل ماساژور یو اس بی دسته دار 3 سر طرح شاندر من Usb Massagor ماساژور یو اس بی دسته دار 3 سر طرح شاندر من Usb Massagor ماساژور یو اس بی دسته دار 3 سر طرح شاندر من Usb Massagor خرید اینترنتی لیزر پوینتر با نور سبز رنگ با برد 7 کیلومتر خرید اینترنتی لیزر پوینتر با نور سبز رنگ با برد 7 کیلومتر خرید اینترنتی لیزر پوینتر با نور سبز رنگ با برد 7 کیلومتر بیگودی مجیک MAGIC LEVERAG بیگودی مجیک MAGIC LEVERAG بیگودی مجیک MAGIC LEVERAG دستگیره نگهدارنده کیسه خرید دستگیره نگهدارنده کیسه خرید دستگیره نگهدارنده کیسه خرید ترک سیگار (الکترو اسموک) ترک سیگار (الکترو اسموک) خرید گیرنده دیجیتال تلویزیون بر روی انواع کامپیوتر و لپ تاپ DVB-Tخرید گیرنده دیجیتال تلویزیون بر روی انواع کامپیوتر و لپ تاپ DVB-T

ابزار وبلاگ